2- izbový byt v bytovom dome GAUDÍ

predaj
predané
2-izb byt
Kvačalova
Bratislava
Úžitková plocha: 46 m²
kontakt na makléra

Keď sa povie bytový dom GAUDÍ v Bratislave, každého hneď napadne atraktívny dom na Nivách zaujímavý svojou architektúrou a netradičným prevedením fasády. Bytový dom GAUDÍ je zaujímavý svojou polohou (hranica mestskej časti Staré Mesto a časti Nivy) a veľmi dobrým zasadením už do existujúcej bytovej zástavby v tesnej blízkosti sídliska 500 bytov.).

Bytový dom GAUDÍ predstavuje vysnívané bývanie pre ľudí, ktorí oceňujú lokalitu bratislavských Nív, relatívnu novosť stavby a v neposlednom rade celkovú atmosféru pokojného bývania takmer v centre hlavného mesta.

V tomto veľmi atraktívnom projekte ponúkame aktuálne 2-izbový byt nachádzajúci sa na 4.poschodí zo šiestich. Celý byt je orientovaný do tichého dvora, pričom z obývacej časti je východ na terasu o výmere 11,5 m2, ktorá ponúka ideálne miesto na vychutnanie si pohody a pokoja.
V byte sú dve vnútorné klimatizačné jednotky a teda aj počas horúcich dní si spolu so zabudovanými, elektrickými, vonkajšími žalúziami viete urobiť vo vnútri príjemnú klímu na prežitie.
Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane spotrebičov tak ako ho vidno na fotografiách. Nie je potrebná žiadna dodatočná investícia- bývate okamžite.
K bytu prislúcha pivnica na -1. podlaží o výmere 3,0 m2 a taktiež sa k bytu predáva uzatvárateľná garáž na -1. podlaží za cenu 45.000,-Eur.
Ak aj Vám učaroval obytný dom Gaudí a čakáte na predaj bytu v tomto zapamätateľnom dome neváhajte nás kontaktovať a my Vás prevedenie jednou z najkrajších stavieb v meste.
ÚP bytu: 46 m2 + terasa 11,5 m2 + pivnica 3m2
Napíšte nám
Kontaktný formulár
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram