3-izbový byt v bytovom dome GAUDÍ

predaj
predané
3-izb byt
Kvačalova
Bratislava
Úžitková plocha: 112,70 m²
kontakt na makléra

Keď sa povie bytový dom GAUDÍ, každého v Bratislave hneď napadne dom na Nivách zaujímavý svojou architektúrou a netradičným prevedením fasády. Bytový dom GAUDÍ je jedinečný svojou polohou (hranica mestskej časti Staré Mesto a časti Nivy) a veľmi dobrým zasadením už do existujúcej bytovej zástavby v tesnej blízkosti sídliska 500 bytov.

GAUDÍ je situovaný v tichej a príjemnej lokalite Kukorelliho parku, ktorý sa stal obľúbeným miestom na trávenie voľného času všetkých vekových kategórií. V pešej dostupnosti bytového domu sa nachádza „VŠETKO“ občianska vybavenosť je vynikajúca (školy, škôlky, lekári, obchody, kiná, nákupné centrá, divadlo, športoviská atď....).

Ponúkaný byt bol navrhnutý ako plnohodnotný 4-izbový byt, aktuálne je prerobený na 3-izbový s veľkorysou výmerou 109,70 m2 a orientáciou na dve svetové strany severovýchod a juhozápad. Nachádza sa na 4. poschodí bytového domu. Z dennej zóny vchádzate na príjemnú terasu s výmerou 11,20 m2, kde v letných mesiacoch viete v tieni príjemne posedieť pri výhľade na koruny stromov. Z hlavnej spálne je východ na balkón o výmere 3,90 m2 smerom do uzatvoreného dvora. Komfort bývania dopĺňa teplovodné podlahové kúrenie v dennej zóne a centrálna klimatizácia v celom byte.

K bytu prislúcha v suteréne veľká pivnica o výmere 3 m2 a taktiež samostatne uzamykateľná garáž (17,40 m2). Cena garáže je 45.000,- Eur a nie je povinnosťou ju kúpiť.

Pozrite si video, sami uvidíte príjemný a na život v meste byt ako stvorený.

Napíšte nám
Kontaktný formulár
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram