3-izbový veľkorysý byt Karlova Ves

predaj
predané
3-izb byt
Pribišova
Bratislava IV - Karlova Ves
Úžitková plocha: 84 m²
kontakt na makléra

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v nízkopodlažnom TEHLOVOM bytovom dome v mestskej časti Karlova Ves – Dlhé Diely. Byt veľkorysej výmery 84 m2 sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží bytového domu na Pribišovej ulici. K bytu prislúcha pivnica o výmere 2,22 m2 a z obývačky, kuchyne a spálne je východ na slnečnú loggiu o výmere 5,36 m2.

Lokalita je obľúbená najmä kvôli absolútne dokonalej občianskej vybavenosti ako aj ľahkej dostupnosti do mesta a pre milovníkov prírody do lesa.

Byt je ideálny pre rozrastajúcu sa rodinu, ktorá už pozná lokalitu a vie oceniť všetky jej benefity. Zároveň je vhodný pre niekoho, kto preferuje malú bytovku kde vládnu veľmi dobré susedské vzťahy a veci v dome fungujú tak ako majú.

Pozrite si naše fotky a video a uvidíte, že ponúkaný byt má svoje čaro a určite Vás osloví.

Bonus je, že v suteréne bytového domu sa nachádzajú garáže a k bytu je možné si kúpiť samostatne uzatvárateľnú garáž o výmere 16,64 m2 za cenu 48.000,- EUR. Nie je však podmienkou kúpy.

Napíšte nám
Kontaktný formulár
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram