5- izbový byt v bytovom dome GAUDÍ

predaj
predané
5-izb byt
Kvačalova
Bratislava II- Ružinov, Nivy
Úžitková plocha: 155 m²
kontakt na makléra

Predstavujeme ojedinelú ponuku na trhu.

Keď sa povie bytový dom GAUDÍ, každého hneď napadne dom na Nivách zaujímavý svojou architektúrou a netradičným prevedením fasády. Bytový dom GAUDÍ je zaujímavý svojou polohou (hranica mestskej časti Staré Mesto a časti Nivy) a veľmi dobrým zasadením už do existujúcej bytovej zástavby v tesnej blízkosti sídliska 500 bytov.

GAUDÍ je situovaný v tichej a príjemnej lokalite Kukorelliho park, ktorý sa stal obľúbeným miestom na trávenie voľného času všetkých vekových kategórií. V pešej dostupnosti bytového domu sa nachádza „VŠETKO“ občianska vybavenosť je vynikajúca. ( školy, škôlky, lekári, obchody, kiná, nákupné centrá, divadlo, športoviská atď....).

Ponúkaný byt je 5 -izbový s veľkorysou výmerou 155 m2 a orientáciou na dve svetové strany severovýchod a juhozápad. Nachádza sa na 2.poschodí bytového domu. Z bytu viete vyjsť na 3 terasy, ktoré majú spolu rozlohu 30m2. Tie do dvora majú neskutočné čaro a viete ich využívať takmer celoročne nakoľko slnko na nich vytvára pohodovú atmosféru.

K bytu prislúcha v suteréne veľká pivnica o výmere takmer 9 m2 a taktiež samostatne uzamykateľná dvojgaráž.

Pozrite si video sami uvidíte príjemný a na život v meste byt ako stvorený.

Napíšte nám
Kontaktný formulár
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram