Rekreačné bývanie so súkromnou plážou priamo na jazere Nové Košariská

predaj
predané
Rekreačná chata
Nové Košariská
Dunajská Lužna
Úžitková plocha: 242,05 m² a plocha pozemku 1.322 m²
kontakt na makléra

Pre tých, ktorí hľadajú skoro „prímorské“ prostredie neďaleko hlavného mesta ponúkam nadštandardné rekreačné bývanie bez kompromisov. Priestranné vlastné súkromné mólo a záhrada na jazere Nové Košariská Vás dostane a tí čo milujú vodu a výhľady na ňu nebudú chcieť odísť.

Dom aj s možnosťou trvalého bývania bol postavený z kvalitných materiálov a s pomocou architekta bol interiér navrhnutý v jednotnom štýle "ako na lodi". Dom s úžitkovou plochou až 242,05 m2 sa rozprestiera na troch podlažiach, ma vlastnú fínsku saunu a až dve priestranné denné zóny orientované na upravenú záhradu, s dôrazom na maximálne súkromie. Pocit ako na dovolenke Vám okrem domu poskytuje aj dômyselne vyriešený priestor záhrady, na ktorej sa okrem zelene nachádza altánok priamo pri dome a v spodnej časti záhrady veľká oddychová zóna s drevenou podlahou, betónovým kruhovým ohniskom a druhým altánkom so slamenou strechou s posedením. Táto časť je priamo napojená na súkromné mólo a prístup do jazera. Vo vlastníctve je aj časť vodnej plochy, ktorá bola prehĺbená a spevnená okrúhlym kamenivom. Orientácia pozemku je na západ a priamo z móla poskytuje nádherne výhľady na západ slnka.

Nepremeškajte túto skutočne jedinečnú ponuku a neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácii

Napíšte nám
Kontaktný formulár
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram